

Inv. č. S1068N
| Autor díla | Stefan, Bedřich (1896–1982) |
| Nadpis | Schoulená (Zamyšlená) |
| Rozměry | v. 90 cm |
| Datace | 1935 |
| Material | žehrovický pískovec |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 12,6 x 17,6 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., figury, negativ |


| Autor díla | Stefan, Bedřich (1896–1982) |
| Nadpis | Schoulená (Zamyšlená) |
| Rozměry | v. 90 cm |
| Datace | 1935 |
| Material | žehrovický pískovec |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 12,6 x 17,6 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., figury, negativ |