
Inv. č. S15078
| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Klaun se cvičenými psy |
| Rozměry | 29,3 x 25 cm |
| Datace | 1936 |
| Technika | tuš |
| Material | papír |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 16,4 x 12 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., pozitiv |

| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Klaun se cvičenými psy |
| Rozměry | 29,3 x 25 cm |
| Datace | 1936 |
| Technika | tuš |
| Material | papír |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 16,4 x 12 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., pozitiv |