
Inv. č. S1720A
| Autor díla | Kafka, Bohumil (1878–1945) |
| Nadpis | Pomník Josefa Mánesa |
| Rozměry | v. 210 cm |
| Datace | 1939 |
| Material | bronz |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 17,1 x 10,7 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., podobizny, pomníky, pozitiv |

| Autor díla | Kafka, Bohumil (1878–1945) |
| Nadpis | Pomník Josefa Mánesa |
| Rozměry | v. 210 cm |
| Datace | 1939 |
| Material | bronz |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 17,1 x 10,7 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., podobizny, pomníky, pozitiv |