
Inv. č. S2146
| Autor díla | Cézanne, Paul (1839–1906) |
| Nadpis | Koupání |
| Rozměry | 29,4 x 36 cm |
| Datace | 1897 |
| Technika | barevná litografie |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 18 x 23,7 cm |
| Klíčová slova | grafika, 19. stol., pozitiv, Francie |

| Autor díla | Cézanne, Paul (1839–1906) |
| Nadpis | Koupání |
| Rozměry | 29,4 x 36 cm |
| Datace | 1897 |
| Technika | barevná litografie |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 18 x 23,7 cm |
| Klíčová slova | grafika, 19. stol., pozitiv, Francie |