

Inv. č. S2481A
| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Metro v Paříži |
| Rozměry | 35 x 80 cm |
| Datace | 1934 |
| Technika | olej |
| Material | plátno |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 7,5 x 16,6 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., pozitiv |


| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Metro v Paříži |
| Rozměry | 35 x 80 cm |
| Datace | 1934 |
| Technika | olej |
| Material | plátno |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 7,5 x 16,6 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., pozitiv |