

Inv. č. S2481CN
| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Metro v Paříži |
| Rozměry | 35 x 80 cm |
| Datace | 1934 |
| Technika | olej |
| Material | plátno |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 13 x 18 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., negativ |


| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Metro v Paříži |
| Rozměry | 35 x 80 cm |
| Datace | 1934 |
| Technika | olej |
| Material | plátno |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 13 x 18 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., negativ |