

Inv. č. S4920N
| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Hrazdaři I. |
| Rozměry | 46,5 x 36,5 cm |
| Datace | 1930 |
| Technika | kvaš |
| Material | papír |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 18 x 13 cm |
| Klíčová slova | kresba, 20. stol., negativ |


| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Hrazdaři I. |
| Rozměry | 46,5 x 36,5 cm |
| Datace | 1930 |
| Technika | kvaš |
| Material | papír |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 18 x 13 cm |
| Klíčová slova | kresba, 20. stol., negativ |