
Inv. č. S4977H
| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Motiv z Rue Moulin Vert |
| Rozměry | 21 x 35 cm |
| Datace | 1935 |
| Technika | kolorováno |
| Material | papír |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 10,6 x 16,8 cm |
| Klíčová slova | kresba, 20. stol., pozitiv |

| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Motiv z Rue Moulin Vert |
| Rozměry | 21 x 35 cm |
| Datace | 1935 |
| Technika | kolorováno |
| Material | papír |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 10,6 x 16,8 cm |
| Klíčová slova | kresba, 20. stol., pozitiv |