
Inv. č. S4992A
| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Bílá černoška |
| Rozměry | 60 x 38 cm |
| Datace | 1936 |
| Technika | olej |
| Material | plátno |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 16,5 x 10,5 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., pozitiv |

| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Bílá černoška |
| Rozměry | 60 x 38 cm |
| Datace | 1936 |
| Technika | olej |
| Material | plátno |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 16,5 x 10,5 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., pozitiv |