
Inv. č. S574B
| Autor díla | Purkyně, Karel (1834–1868) |
| Nadpis | J. V. Staněk jako páže |
| Rozměry | 20,5 x 14 cm |
| Datace | 1855–1860 |
| Technika | olej |
| Material | plátno |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 23,9 x 18 cm |
| Klíčová slova | malířství, 19. stol., pozitiv |

| Autor díla | Purkyně, Karel (1834–1868) |
| Nadpis | J. V. Staněk jako páže |
| Rozměry | 20,5 x 14 cm |
| Datace | 1855–1860 |
| Technika | olej |
| Material | plátno |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 23,9 x 18 cm |
| Klíčová slova | malířství, 19. stol., pozitiv |