

Inv. č. S10258N
| Autor díla | Wichterlová, Hana (1903–1990) |
| Nadpis | Reliéf s dívkou a orlem |
| Rozměry | v. ca 38 cm, d. ca 70 cm |
| Datace | 1935 |
| Material | sádra |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 10 x 15 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., negativ |


| Autor díla | Wichterlová, Hana (1903–1990) |
| Nadpis | Reliéf s dívkou a orlem |
| Rozměry | v. ca 38 cm, d. ca 70 cm |
| Datace | 1935 |
| Material | sádra |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 10 x 15 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., negativ |