
Inv. č. S15844
| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Grock s housličkami |
| Rozměry | 43 x 30 cm |
| Datace | 1932 |
| Technika | olej |
| Material | plátno |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 16,8 x 9,8 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., pozitiv |

| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Grock s housličkami |
| Rozměry | 43 x 30 cm |
| Datace | 1932 |
| Technika | olej |
| Material | plátno |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 16,8 x 9,8 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., pozitiv |