

Inv. č. S1723N
| Autor díla | Kafka, Bohumil (1878–1945) |
| Nadpis | Studie k pomníku Josefa Mánesa |
| Rozměry | v. 146 cm |
| Datace | 1942 |
| Material | mramor |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 13 x 18 cm |
| Klíčová slova | 20. stol., negativ, studie, sochařství |


| Autor díla | Kafka, Bohumil (1878–1945) |
| Nadpis | Studie k pomníku Josefa Mánesa |
| Rozměry | v. 146 cm |
| Datace | 1942 |
| Material | mramor |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 13 x 18 cm |
| Klíčová slova | 20. stol., negativ, studie, sochařství |