

Inv. č. S313
| Autor díla | Štyrský, Jindřich (1899–1942) |
| Nadpis | Vegetace |
| Rozměry | 84,2 x 55,9 cm |
| Datace | 1931 |
| Technika | olej |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 23,6 x 15,4 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., pozitiv |


| Autor díla | Štyrský, Jindřich (1899–1942) |
| Nadpis | Vegetace |
| Rozměry | 84,2 x 55,9 cm |
| Datace | 1931 |
| Technika | olej |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 23,6 x 15,4 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., pozitiv |