

Inv. č. S3503N
| Autor díla | Fišárek, Alois (1906–1980) |
| Nadpis | Cibule |
| Rozměry | 15,3 x 28,4 cm |
| Datace | 1941 |
| Technika | tempera |
| Material | překližka |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 13 x 18 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., negativ |


| Autor díla | Fišárek, Alois (1906–1980) |
| Nadpis | Cibule |
| Rozměry | 15,3 x 28,4 cm |
| Datace | 1941 |
| Technika | tempera |
| Material | překližka |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 13 x 18 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., negativ |