

Inv. č. S3723N
| Autor díla | Jaška, Jiří (1906–1982) |
| Nadpis | Letící ptáci |
| Rozměry | v. 42 cm |
| Datace | 1933 |
| Material | bílý bronz |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 13 x 18 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., negativ |


| Autor díla | Jaška, Jiří (1906–1982) |
| Nadpis | Letící ptáci |
| Rozměry | v. 42 cm |
| Datace | 1933 |
| Material | bílý bronz |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 13 x 18 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., negativ |