

Inv. č. S407N
| Autor díla | Mařatka, Josef (1874–1937) |
| Nadpis | Inteligence |
| Rozměry | v. 1,40 m |
| Datace | 1910 |
| Material | bronz |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 17,6 x 12,7 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., figury, negativ |


| Autor díla | Mařatka, Josef (1874–1937) |
| Nadpis | Inteligence |
| Rozměry | v. 1,40 m |
| Datace | 1910 |
| Material | bronz |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 17,6 x 12,7 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., figury, negativ |