
Inv. č. S410
| Autor díla | Mařatka, Josef (1874–1937) |
| Nadpis | Inteligence, detail |
| Rozměry | v. 1,40 m |
| Datace | 1910 |
| Material | bronz |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 17,9 x 12,3 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., pozitiv |

| Autor díla | Mařatka, Josef (1874–1937) |
| Nadpis | Inteligence, detail |
| Rozměry | v. 1,40 m |
| Datace | 1910 |
| Material | bronz |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 17,9 x 12,3 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., pozitiv |