
Inv. č. S484A
| Autor díla | Mařatka, Josef (1874–1937) |
| Nadpis | Studie dívčí hlavy |
| Rozměry | v. 50 cm |
| Datace | 1907–1908 |
| Material | bronz |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 17,9 x 11,8 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., podobizny, pozitiv |

| Autor díla | Mařatka, Josef (1874–1937) |
| Nadpis | Studie dívčí hlavy |
| Rozměry | v. 50 cm |
| Datace | 1907–1908 |
| Material | bronz |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 17,9 x 11,8 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., podobizny, pozitiv |