
Inv. č. S4917A
| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Zlatá kočka I. / Kočka s míčem ? |
| Rozměry | 17 x 11 cm |
| Datace | 1937 |
| Technika | tuš |
| Material | papír |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 12,3 x 17,6 cm |
| Klíčová slova | kresba, 20. stol., pozitiv |

| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Zlatá kočka I. / Kočka s míčem ? |
| Rozměry | 17 x 11 cm |
| Datace | 1937 |
| Technika | tuš |
| Material | papír |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 12,3 x 17,6 cm |
| Klíčová slova | kresba, 20. stol., pozitiv |