
Inv. č. S5030B
| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Belvedere |
| Rozměry | 35 x 80 cm |
| Datace | 1937 |
| Technika | olej |
| Material | plátno |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 7 x 16,9 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., pozitiv |

| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Belvedere |
| Rozměry | 35 x 80 cm |
| Datace | 1937 |
| Technika | olej |
| Material | plátno |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 7 x 16,9 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., pozitiv |