

Inv. č. S5031N
| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Milosrdný Samaritán III. |
| Rozměry | 28,4 x 38,6 cm |
| Datace | 1939 |
| Technika | olej |
| Material | plátno |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 12,8 x 17,8 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., negativ |


| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Milosrdný Samaritán III. |
| Rozměry | 28,4 x 38,6 cm |
| Datace | 1939 |
| Technika | olej |
| Material | plátno |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 12,8 x 17,8 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., negativ |