
Inv. č. S5039A
| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Pařížské střechy |
| Rozměry | 29 x 59,5 cm |
| Datace | 1935 |
| Technika | pastel |
| Material | papír |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 8,5 x 17,1 cm |
| Klíčová slova | kresba, 20. stol., pozitiv |

| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Pařížské střechy |
| Rozměry | 29 x 59,5 cm |
| Datace | 1935 |
| Technika | pastel |
| Material | papír |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 8,5 x 17,1 cm |
| Klíčová slova | kresba, 20. stol., pozitiv |