

Inv. č. S507BN
| Autor díla | Navrátil, Josef Matěj (1798–1865) |
| Nadpis | Maso na talíři (Losos na talíři) |
| Rozměry | 21 x 27 cm |
| Technika | olej |
| Material | lepenka |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 13 x 18 cm |
| Klíčová slova | malířství, 19. stol., negativ |


| Autor díla | Navrátil, Josef Matěj (1798–1865) |
| Nadpis | Maso na talíři (Losos na talíři) |
| Rozměry | 21 x 27 cm |
| Technika | olej |
| Material | lepenka |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 13 x 18 cm |
| Klíčová slova | malířství, 19. stol., negativ |