
Inv. č. S5084A
| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Hráči kuželek |
| Rozměry | 38,5 x 102 cm |
| Datace | 1936 |
| Technika | olej |
| Material | plátno |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 5,9 x 14,9 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., pozitiv |

| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Hráči kuželek |
| Rozměry | 38,5 x 102 cm |
| Datace | 1936 |
| Technika | olej |
| Material | plátno |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 5,9 x 14,9 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., pozitiv |