

Inv. č. S5096N
| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Zlatá kočka IV. |
| Rozměry | 42 x 65 cm |
| Datace | 1937 |
| Technika | olej |
| Material | plátno |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 12,7 x 17,7 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., negativ |


| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Zlatá kočka IV. |
| Rozměry | 42 x 65 cm |
| Datace | 1937 |
| Technika | olej |
| Material | plátno |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 12,7 x 17,7 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., negativ |