

Inv. č. S5112N
| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Josef a žena Putifarova I. |
| Rozměry | 31 x 48 cm |
| Datace | 1939 |
| Technika | lavírování |
| Material | papír |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 13 x 18 cm |
| Klíčová slova | kresba, 20. stol., negativ |


| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Josef a žena Putifarova I. |
| Rozměry | 31 x 48 cm |
| Datace | 1939 |
| Technika | lavírování |
| Material | papír |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 13 x 18 cm |
| Klíčová slova | kresba, 20. stol., negativ |