

Inv. č. S5341N
| Autor díla | Wagner, Josef (1901–1957) |
| Nadpis | Tání, návrh na fontánu |
| Rozměry | v. 86 cm |
| Datace | 1944 |
| Material | sádra |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 13 x 18 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., návrhy, fontány, negativ, figury |


| Autor díla | Wagner, Josef (1901–1957) |
| Nadpis | Tání, návrh na fontánu |
| Rozměry | v. 86 cm |
| Datace | 1944 |
| Material | sádra |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 13 x 18 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., návrhy, fontány, negativ, figury |