

Inv. č. S5345N
| Autor díla | Wagner, Josef (1901–1957) |
| Nadpis | Květy u potoka |
| Rozměry | v. 120 cm |
| Datace | 1933 |
| Material | mušlový vápenec |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 17,8 x 12,9 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., figury, negativ |


| Autor díla | Wagner, Josef (1901–1957) |
| Nadpis | Květy u potoka |
| Rozměry | v. 120 cm |
| Datace | 1933 |
| Material | mušlový vápenec |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 17,8 x 12,9 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., figury, negativ |