

Inv. č. S625BN
| Autor díla | Aleš, Mikoláš (1852–1913) |
| Nadpis | Jiří z Poděbrad |
| Rozměry | 17,5 x 25 cm |
| Datace | 1878 |
| Technika | olej |
| Material | dřevo |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 13 x 18 cm |
| Klíčová slova | malířství, 19. stol., negativ |


| Autor díla | Aleš, Mikoláš (1852–1913) |
| Nadpis | Jiří z Poděbrad |
| Rozměry | 17,5 x 25 cm |
| Datace | 1878 |
| Technika | olej |
| Material | dřevo |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 13 x 18 cm |
| Klíčová slova | malířství, 19. stol., negativ |