

Inv. č. S7144N
| Nadpis | Lurdská madona |
| Rozměry | v. 59 cm |
| Datace | 1860 |
| Place | Bor, Sv. Mikuláš |
| Technika | plastika |
| Material | dřevo |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Datum | 1937 |
| Rozměry negativu | 13 x 18 cm |
| Klíčová slova | sochařství, lidové umění, 19. stol., madony, negativ |


| Nadpis | Lurdská madona |
| Rozměry | v. 59 cm |
| Datace | 1860 |
| Place | Bor, Sv. Mikuláš |
| Technika | plastika |
| Material | dřevo |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Datum | 1937 |
| Rozměry negativu | 13 x 18 cm |
| Klíčová slova | sochařství, lidové umění, 19. stol., madony, negativ |