

Inv. č. S7757N
| Autor díla | Bělocvětov, Andrej (1923–1997) |
| Nadpis | Král králů s matkou |
| Rozměry | 40 x 53 cm |
| Datace | 1959 |
| Technika | kvaš (?) |
| Material | dřevo |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 13 x 18 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., negativ |


| Autor díla | Bělocvětov, Andrej (1923–1997) |
| Nadpis | Král králů s matkou |
| Rozměry | 40 x 53 cm |
| Datace | 1959 |
| Technika | kvaš (?) |
| Material | dřevo |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 13 x 18 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., negativ |