

Inv. č. S866N
| Autor díla | Lebeda, Otakar (1877–1901) |
| Nadpis | Po bouři |
| Rozměry | 32,5 x 45 cm |
| Datace | 1894 |
| Technika | olej |
| Material | lepenka |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 13 x 18 cm |
| Klíčová slova | malířství, 19. stol., negativ |


| Autor díla | Lebeda, Otakar (1877–1901) |
| Nadpis | Po bouři |
| Rozměry | 32,5 x 45 cm |
| Datace | 1894 |
| Technika | olej |
| Material | lepenka |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 13 x 18 cm |
| Klíčová slova | malířství, 19. stol., negativ |